Київ
Працюємо цілодобово
Укр | Рус
Іконка вантажника

Вантажники

Вантажник в синій формі з коробкой в руках

Тариф

150грн/год

Мінімальне замовлення:300грн

2 години роботи

Додаткова оплата
Підйом або спуск без ліфта:10 грн/поверх
Предмет вагою понад 80кг:від 2 грн/кг
Збирання або розбирання меблів:від 100 грн
Іконка вантажного автомобіля

Вантажні автомобілі

Вантажний бус сірого кольору

Бус

150грн/год

Вантажна Газель синього кольору

Газель

200грн/год

Машина до 5 тонн білого кольору

5-тонник

350грн/год

Фура сірого кольору

10-тонник

450грн/год

Сірий бус для транспортування, вміщує до 1200кг.

Бус

150грн/год

Мінімальне замовлення:450грн

подача авто.......150 грн

2 години роботи.......300 грн

Характеристики автомобіля
Довжина:3,2 м
Ширина:1,7 м
Висота:1,8 м
Об'єм кузова:9 м3
Вантажопід'ємність:1200 кг
Додаткова інформація
Виїзд за Київ:20 грн/км
Додаткова точка:50 грн
Робота в нічний час:+200 грн
Велика синя газель з об'ємним кузовом для вантажів

Газель

200грн/год

Мінімальне замовлення:600грн

подача авто.......200 грн

2 години роботи.......400 грн

Характеристики автомобіля
Довжина:4,2 м
Ширина:2,0 м
Висота:2,2 м
Об'єм кузова:18 м3
Вантажопід'ємність:1500 кг
Додаткова інформація
Виїзд за Київ:20 грн/км
Додаткова точка:50 грн
Робота в нічний час:+250 грн
Білий автомобіль для перевезення вантажу до 5 тонн

5-тонник

350грн/год

Мінімальне замовлення:1400грн

подача авто.......350 грн

3 години роботи.....1050 грн

Характеристики автомобіля
Довжина:6,0 м
Ширина:2,4 м
Висота:2,4 м
Об'єм кузова:34 м3
Вантажопід'ємність:5 тонн
Додаткова інформація
Виїзд за Київ:30 грн/км
Використання гідроборту:100 грн
Додаткова точка:100 грн
Робота в нічний час:+300 грн
Вантажний автомобіль - фура

Фура

450грн/год

Мінімальне замовлення:2250грн

подача авто.......450 грн

4 години роботи.....1800 грн

Характеристики автомобіля
Довжина:7,2 м
Ширина:2,5 м
Висота:2,5 м
Об'єм кузова:45 м3
Вантажопід'ємність:10 тонн
Додаткова інформація
Виїзд за Київ:40 грн/км
Використання гідроборту:100 грн
Додаткова точка:150 грн
Робота в нічний час:+400 грн

Замовити офісний переїзд

Телефонуйте нам:

або

Заявку відправленоПередзвонимо протягом 10 хв

Не вірний номер телефонуСпробуйте ще раз

*Ви можете замовити вантажну машину і вантажників разом або окремо

Час офісного переїзду в залежності від площі

Іконка машини і вантажників

Офіс до 50 кв.м.

Зазвичай транспортування займає від трьох до чотирьох годин

Іконка вантажного буса і робочих

Офіс від 50 до 100 кв.м.

В середньому, потрібно близько шести або восьми годин

Іконка завантаження автомобіля

Офіс від 100 до 250 кв.м.

Перевезення займе близько десяти годин.

Іконка великої вантажівки з коробками і грузчиками

Офіс від 250 кв.м.

Найчастіше займає кілька робочих днів.

Офісний переїзд з вантажниками

Два вантажника обговорюють план переїзду

Навіщо замовляти переїзд офісу з вантажниками? Деякі компанії обмежуються послугами вантажної машини і залучають до вантажних робіт свій особистий персонал. Такий підхід не завжди виправданий, особливо, якщо планується перевезення офісних меблів у великій кількості. Останню мало завантажити й розвантажити.

Меблі необхідно обережно розібрати, надійно упакувати, правильно укласти в кузові, а потім зібрати. А за важкі великогабаритні предмети на зразок сейфу, вагою далеко за 100 кілограмів й зовсім небезпечно братись, якщо у вас відсутній відповідний досвід і спеціальне обладнання. Подібна робота потребує наявності певних професійних навичок. Саме тому перевезення офісу з вантажниками буде найкращим рішенням, яке дозволить вам зекономити час й перевезти все в цілісності.

Недорогий офісний переїзд з Грузар

Офісне приміщення готується до переїзду

Організація переїзду офісу - це те, чим наша компанія займається вже багато років. За цей час ми здійснили понад 2 тисяч переїздів і можемо з впевненістю сказати, що є кращими у своїй справі. Ми маємо не тільки величезний досвід, але також всі необхідні засоби для вирішення цієї задачі.

У нас є великий автопарк та досвідчені вантажники, котрі відмінно знають свою справу. Варто зазначити, що ми одна з небагатьох компаній, котрі можуть організувати таке трудомістке завдання, як переїзд офісу в інше місто.

Зверніть увагу на те, що у нас одні з самих низьких цін в місті. Тому, якщо ви маєте у своєму розпорядженні обмежений бюджет і хочете замовити офісний переїзд недорого, наші послуги будуть вам в пригоді. Спеціально для корпоративних клієнтів ми пропонуємо будь-яку зручну форму розрахунку: готівкова, безготівкова й безготівкова з НДС.

Послуги по переїзду офісу

Перевезення коробок на візку

Офісний переїзд на Газелі - це оптимальний варіант для тих, кому потрібно перевезти невеличке офісне приміщення. Попри скромні для вантажного автомобіля габарити, в його кузов може повністю поміститися вміст двох або трьох кабінетів. Для цього потрібно попередньо розібрати всі меблі. Так вони займуть менше міста в кузові та вам не доведеться замовляти більшу вантажівку, ціна на яку помітно вище.

Якщо ви плануєте замовити послуги офісного переїзду на Газелі, обов'язково уточніть яка саме Газель вам потрібна. Річ у тім, що цей автомобіль має різну конструкцію вантажного відділення. Для перевезення меблів використовується варіант зі збільшеним кузовом (довжина 4 метри та висота 2 метри). Тому, під час здійснення замовлення, обов'язково уточніть цей момент. Варто зазначити, що зі всіх авто, котрі підходять для офісного переїзду, Газель є найбюджетнішим варіантом.

Переїзд офісу під ключ в Києві

Вантажник з коробкою і монітором

Організація офісного переїзду є доволі нелегким завданням. Особливо, якщо ви робите це вперше. Тут потрібно взяти до уваги масу нюансів, котрі зазвичай невидимі для непідготовленої людини. Тому, не дивно, що більшість людей воліє замовляти офісний переїзд під ключ.

Дана послуга містить весь спектр робіт, пов'язаних з транспортуванням офісу. Сюди входить робота вантажного автомобіля, послуги вантажників, збирання і розбирання меблів, а також пакувальні матеріали. Компанія Грузар багато років організовує недорогі переїзди офісу під ключ - дзвоніть та замовляйте.

Перевезення офісу в Києві та області

Спуск жовтого дивана по сходах

Перевезення офісів починається з вибору виконавця. Це ключовий момент, від якого залежить успіх всього завдання. На перший погляд, з цим не має виникнути ніяких труднощів, адже ринок пропонує просто величезну кількість компаній. На жаль, далеко не всі з них можуть організувати офісні перевезення на високому рівні. Але при цьому кожний обіцяє, що впорається.

Тому, найкраще співпрацювати з перевіреними компаніями, котрі давно знаходяться на ринку. Таким чином, ви не тільки гарантовано отримаєте результат, але й зможете помітно зекономити. Адже чим більше компанія, тим нижчі тарифи вона може собі дозволити. Зверніть увагу на відгуки клієнтів щодо діяльності фірми. Віддавайте перевагу організаціям, котрі займаються послугами офісних вантажоперевезень п'ять років та більше. Як правило, такі фірми можуть запропонувати гідну якість послуг.

Організація переїзду в новий офіс

Підготовка приміщення до перевезення

Якщо ви хочете, щоб переїзд в новий офіс пройшов максимально просто, вам необхідно правильно до нього підготуватися. Почати варто з особистих речей ваших співробітників, документації та інших невеликих вантажів. Все це потрібно скласти в картонні коробки й промаркувати.

Переїзд в інший офіс рідко обходиться без перевезення меблів. Останні потрібно розібрати й промаркувати, щоб по приїзду в нове місце ви не переплутали деталі від однотипних меблів. Безумовно, ви можете доручити всі вище перераховані роботи вантажникам, але якщо ви хочете організувати дешевий офісний переїзд, то частину робіт краще виконати власними силами. Зрештою, пакування особистих речей не займе багато часу й зусиль у ваших співробітників. Деякі клієнти зовсім відмовляються від послуг вантажників та обмежуються одним вантажним транспортом.

Переїзд офісу компанії

Не великий робочий кабінет

Тим, хто планує переїзд фірми, в першу чергу, необхідно замислитись про вибір вантажного автомобіля. Якщо у вас кілька великих кабінетів, то необхідна машина з містким вантажним відсіком. Як правило, це транспорт з довжиною кузова від шести метрів. Але навіть такий транспорт не завжди може впоратись з поставленим завданням. Іноді доводиться здійснювати кілька рейсів або залучати більшу вантажівку. Зазвичай це необхідно в тих випадках, коли планується переїзд великої компанії або необхідно здійснити транспортування в інше місто.

В усіх інших випадках послуги перевезення офісів можна здійснити за допомогою Газелі. В неї без проблем влазить кілька великих шаф і біля п'яти повноцінних робочих міст разом зі столами та кріслами. А якщо все це розібрати, то поміститься в декілька разів більше.

Терміновий офісний переїзд в Києві

Пакування офісних меблів

Подібне завдання найкраще здійснювати без зайвого поспіху. Але наша компанія завжди йде назустріч клієнту і при необхідності, ми готові докласти всі зусилля, щоб вкластися в найкоротші терміни. Як правило, ми можемо приступити до роботи вже через декілька годин після вашого замовлення, але в деяких випадках це може зайняти більше часу.

Коли ми говоримо про великий офіс, потрібно заздалегідь оцінити об'єм робіт та все спланувати. Правильна підготовка має величезне значення, адже вона суттєво прискорює робочий процес.

Щодо тривалості робіт, то тут все залежить від об'ємів. В середньому, професійний офісний переїзд займає приблизно 6-8 годин, при умові, що його проводить спрацьована бригада з 4 або більше вантажників. Водночас, невеличку компанію, яка складається із пари кабінетів, можливо перевезти за 2-3 години без жодних труднощів.

Відповіді на запитання при офісному переїзді

🚚 Яка ціна офісного переїзду?

При розрахунку вартості враховується:

  • Тип вантажного автомобіля,
  • Кількість вантажників,
  • Загальний робочий час,
  • Спуск або підйом вантажу на поверх по сходах (без ліфта),
  • Збирання або розбирання меблів,
  • Наявність важких вантажів (більше 80 кг.),
  • Пакувальні матеріали.
Усі тарифи вказані у нас на сайті.

👷 Скільки часу триває офісний переїзд?

В середньому від 3 до 8 годин. Загальний час залежить від відстані поїздки і обсягу речей, які ви плануєте перевезти.

🍀 Як підготуватися до переїзду офісу?

Потрібно щоб ви точно розуміли, які предмети будуть перевозитися і куди вони будуть ставитися на новому місці. По можливості скласти всі особисті речі співробітників по коробках і пакетах.

🎈 Чи надаємо ми послуги складського зберігання?

Ми не надаємо послуг по зберіганню. Ми займаємося виключно організацією переїзду.